Bayilik

Egeli Enerji ailesi olarak hizmet ağımızı genişletmek, kurumsal ağımızı geliştirmek amacıyla partnerlik ve bayilik sistemini önemsiyoruz. Bayimiz olmak için Türkiye’nin hangi bölgesinde veya ilinde faaliyet göstereceğinizi ve yatırım yapmaya hazır olduğunuzu bize iletmeniz yeterli olacak.

Egeli Enerji ailesine katılmak istediğinizde aşağıdaki bayilik koşullarımızı okuyunuz.
Koşullarımızı kabul etmeniz halinde “Bayilik Başvuru Formu”nu eksiksiz ve doğru olarak doldurup bizimle iletişime geçiniz.

  • EGELİ ENERJİ, bayilik başvurusu yapan kişi ya da kuruluşlardan, gerektiğinde (vergi levhası, ticaret sicil kaydı vb.) gibi her türlü belgeyi talep edebilir.
  • Bayi, EGELİ ENERJİ’NİN ürünlerinin satışının yanı sıra, satış sonrası hizmetleri de vermekle yükümlüdür. EGELİ ENERJİ, bayinin teknik desteğe ihtiyaç duyduğu bazı durumlarda, (Egeli Enerji Kurumsal destek şartları kapsamında) bayi adına hizmet verecektir.
  • Bayi, hiçbir koşulda, üçüncü şahıs ya da firmalara, satacağı veya sattığı EGELİ ENERJİ ürünlerine dair eklenti veya değişiklik talebinde ya da taahhüdünde bulunamaz.
  • Bayilik başvurusu kabul edilerek EGELİ ENERJİ ailesine katılan partnerlerimizin, alt bayi oluşturma yetkisi yoktur.
  • EGELİ ENERJİ, satışı yapılacak ürün ve hizmetlerle ilgili, bayinin ihtiyaç duyacağı eğitimleri vermeyi üstlenmektedir. Eğitimler EGELİ ENERJİ şirket merkezinde olabileceği gibi bayinin adresinde de yapılabilir. Eğitimin süresi, tarihi ve yeri EGELİ ENERJİ tarafından belirlenir
  • Bayi, satışını yaptığı EGELİ ENERJİ ürün ve hizmetlerinde, satış sözleşmesi koşulları dahilinde bir arıza ya da eksiklikle karşılaştığında EGELİ ENERJİ’ye bildirmekle yükümlüdür. EGELİ ENERJİ, arızayı ya da eksikliği en kısa sürede gidererek bayiyi bilgi vermekle sorumludur.
  • Bayi, EGELİ ENERJİ, ürün ve hizmetleri dışında herhangi bir ürün ve hizmet satışını gerçekleştirmek istediğinde, bu ürün ve hizmetler ilgili EGELİ ENERJİ’den yazılı muvafakat almak durumundadır.
  • EGELİ ENERJİ, bir ilde veya ilçede birden fazla bayilik vermeyecektir. Bayi’nin hizmet bölgesi EGELİ ENERJİ tarafından belirlenerek, yazılı olarak taraflara iletilecektir.
  • EGELİ ENERJİ, gerektiği durumlarda tek taraflı olarak bayilik anlaşmasını iptal edebilir.