Egeli Enerji

MKS Egeli Yenilenebilir Enerji Sistemleri

Faaliyetlerine 2012 yılında başlayan firmamız solar enerji sektöründeki deneyimi, tecrübeli kadrosu, geniş ürün ve sistem alternatifleri, çözüm ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ve başarılı uygulamalarıyla sektöründe fark yaratmanın gururunu taşımaktadır.


Kaliteli ürün ve sistem tercihini prensip edinen Egeli Enerji, uluslararası kalite standartlarını esas alarak hizmet anlayışını geliştirmeye önem vermektedir. Nitelikli kadrosu, teknolojiyi yakından takip eden anlayışı ve çözüme yönelik, pratik, garantili uygulamalarıyla müşterilerinin enerji problemlerine kalıcı ve etkin alternatifler sunmaktadır.

Egeli Enerji, projelendirme aşamasından TEDAŞ kabul hizmetlerine, altyapı inşaatları ve montajından, elektrifikasyon işlemlerine kadar anahtar teslimi tüm santral kurulum işlemlerini ve devreye alma sonrası işletme-bakım hizmetlerini yetkin teknik ekipleriyle kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir

Egeli Enerji, Bulgaristan ve İran’da gerçekleştirdiği uluslararası başarılı uygulamaları ve kurulumlarının yanı sıra başta Muğla bölgesi olmak üzere Kayseri, Konya, Adana, Mersin, Antalya, Nevşehir, Kırıkkale, Aydın, Denizli Gaziantep Kilis Çorum gibi birçok il ve ilçedeki uygulamalarıyla Solar Enerji sektöründe elde ettiği deneyimin haklı gururunu yaşamaktadır.

Geleceğe ve temiz enerjiye olan inancımızla başladığımız yolculuğumuz, bizi 50 megawatt EPC, 100 mw yüklenici partnerlik iş bitirme deneyimine ulaştırdı. Gelişen teknolojiye ayak uyduran sektör ve partnerlik yapımız sayesinde geleceğe daha güvenle bakabilmekteyiz. Başlangıçta %7 seviyelerinde olan ülkemizdeki temiz enerji üretiminin %22 seviyesini aşmış olması ise en büyük umut kaynağımızdır.

Amacımız, kuracağımız tüm sistemlerin tek bir noktadan, tüm birim ve bileşenleri ile gerek verimlilik izlemeleri gerekse uzun vadeli hizmet sağlayacak altyapının kusursuzluğu ile memnuniyetinizi en üst seviyeye taşımaktır.